poniedziałek, 17 stycznia 2011

Dziewczyny Święty Mikołaj istnieje:)))

Wiem, wiem rychło w czas, ale co ja na to poradze, że Mikołaj dzisiaj do mnie dotarł. Zaczne od poczatku, przed Mikołajem 6 grudnia Lidia z blogu KORALE SZLACHCIANKI, postanowiła wyręczyć Mikołaja i rozdawała piękne prezenty w postaci bizuterii. Oczywiście zapisałam się i Mikołaj miał przyjść do mnie, ale nasza Poczta Polska pokrzyżowała mu plany, bo zagubiła mój prezent. Strasznie się wkurzyłam i czekałam, aż się znajdzie i do dziś przesyłka nie dotarła. Jednak Lidia nie dała za wygraną i pozwoliła mi wybrać inną biżuterię, więc wybrałam i dzisiaj paczka dotarła. Jak otworzyłam paczke to zaniemówiłam, otwieram a tam zamiast jednego prezentu to aż 3. Naszyjniki , kolczyki i bransoletka, jestem nadal w szoku:). Jednak to nie wszystko otrzymałam jeszcze jedną paczke, a w niej GÓRA mulinek, jeszcze nie policzyłam, ale strasznie dużooo. Nadal nie wiem czym sobie zasłużyłam. KOCHANA BARDZO CI DZIĘKUJĘ, buźka cały czas mi się śmieje, już dawno nikt nie zrobił mi tak dużej niespodzianki bezinteresowanie. Same dobre duszyczki spotykam w sieci:))) Koniec gadania czas na zdjęcia:

Listonasz miał dzisiaj ciężką torbę, bo to nie koniec przesyłek, zamówiłam sobie zakładke do ksiązki u Ani, w ekspresowym tempie dotarła do mnie i również jestem zachwycona:) Dziękuje!!!!!!

Jakby to powiedzieć, mam jeszcze jedną przesyłke, pisałam ostatnio o kanwie w taśmie i zamówiłam przez internet w sklepie "Fastryga". Kanwa w dość dobrej cenie i przesyłka szybko zrealizowana i dostarczona do rąk własnych. Zamówiłam pewien zapas, więc mam co robić. Zabieram się do pracy:)                                
                             

2 komentarze:

  1. Cieszę się z Tobą...
    To fajnie sprawiać Komuś radoche.
    Pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń
  2. No, no, ktoś był bardzo grzeczny:P Najbardziej podoba mi się zakładka:) I już jestem ciekawa co za zakładki z tych taśm wyczarujesz?

    OdpowiedzUsuń