piątek, 22 lipca 2011

Pan Kłapouchy!!!!!

Dawno nie robiłam zakładek do książki i jak przeglądałam wzorki to ten przystojniak od razu wpadł mi w oko, więc po mulinki do pasmanterii, taśma przycięta i do roboty:))) Bardzo fajnie się krzyżykuje, a efekt końcowy bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Kolejna mała rzecz a cieszy:)) Oczywiście już wiem do kogo ta zakładka trafi:))))


18 komentarzy:

 1. Przesłodki! Uwielbiam kłapouszka ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczególnie ten ogonek bardzo Kłapouchemu pasuje:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie zakładki z postaciami z Kubusia są cudne, ale Kłapouszek bije je na głowę :) Wypchałaś czymś zakładkę, bo widzę, że jest jakby wypukła?

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaki cudny przystojniak ;o) No kto by nie uległ czarowi takiego spojrzenia ;o)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana zapraszam do mnie po wyróżnienie ;o)

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczniutki kłapouszek, te spojrzenie... kto by go nie chciał :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Uroczy Kłapouszek :-) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajna zakładeczka ,kłapouszek uroczy :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeśli chodzi o wypychanie zakładek to zawsze do środka wkładam taka ocieplinkę jak do kurtek, do kupienia w każym sklepie z materiałami i jest dosyć gruba, ale jak przeprasuję żelazkiem to robi się taka akurat:))

  OdpowiedzUsuń
 10. Stanęłam przed koniecznością przekazania wyróżnienia, a ponieważ często do Ciebie zaglądam i jesteś moją inspiracją, wyróżnienie leci do Ciebie. Zapraszam do mnie po odbiór :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Śliczna ta zakładeczka, widziałam już parę tych wzorków ale u Ciebie wygląda inaczej, może dzięki boskiemu chwościkowi-pomponikowi.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. Fajny, tylko czemu ma takie smutne oczy???

  OdpowiedzUsuń
 13. kłapouszki są cudne :D i żądzą !!! mam 23 osiołki kłapouche i wszystko co sie da z nimi mój największy osioł ma 140 cm długości a najmniejszy 15 cm Osły żądzą a zakładka śliczna :))) ma 2 podobne zakładki z osłem ale takie wypukłe :P
  Klaudia :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Masz moze wzor tycj dwoch klapouchow?

  OdpowiedzUsuń