piątek, 10 czerwca 2016

Testowanie z KOKARDKĄ.

Pierwszy hafcik z zestawu z KOKARDKI  gotowy. Już dawno tak dobrze mi się nie wyszywało na plastikowej kanwie. Uroczo kolorowy wzorek wyszywało się rewelacyjnie i sprawiło mi to wiele radości a największą radość zobaczę dzisiaj popołudniu jak synek znajdzie ten hafcik na lodówce. Bardzo mu się spodobały te wzorki i niecierpliwie czekał na koniec, a codziennie dopingował mnie abym stawiała kolejne krzyżyki, nawet wczoraj wcześniej poszedł spać, abym mogła dokończyć wyszywanie :) Rano dokończyłam tylko kontury. Przykleiłam na tył tekturę a do niej magnes i gotowe.

Troszkę słaba jakość tego zdjęcia bo robione wieczorem aby pokazać jak wygląda hafcik bez bakstichy.Oryginał ze zdjęcia zestawu:
Tutaj porównanie, widać, że mój hafcik wyszedł nieco ciemniejszy niż oryginał. Kolory są bardziej intensywne co oczywiście nie odbiera uroku temu hafcikowi.


Bardzo mi się podoba efekt końcowy i już zaczynam kolejny hafcik. Moja lodówka będzie bardzo wiosenno- letnia, chyba muszę troszkę uporządkować wygląd mojej lodówki.

Bardzo dziękuję KOKARDCE za możliwość testowania tego przeuroczego zestawu. Bardzo polecam ten zestaw, za 29,90 zł można mieć kilka bardzo kolorowych hafcików na kanwie plastikowej, oczywiście można je również wyszyć na kanwie normalnej, ale to już z własnych zapasów i wykorzystać w inny sposób. 

10 komentarzy:

 1. Ja wybrałam ten sam zestaw do przetestowania. Zaczęłam od żółtego domku. Bardzo ładne ozdoby wychodzą.

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna budka dla ptaków :) Ja wybrałam ten drugi - wydaje się - mniej popularny zestaw.

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny ten domek a i cały zestaw taki radosny.

  OdpowiedzUsuń
 4. świetnie się prezentuje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uroczy hafcik, a intensywność kolorów podoba mi się w nim najbardziej.:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Także wybrałam ten zastaw do testów.

  OdpowiedzUsuń
 7. Testujemy ten sam zestaw. Właśnie kończę ten domeczek :) Śliczny jest.

  OdpowiedzUsuń