sobota, 3 października 2015

Pierwsza:)

Pierwsza karteczka świąteczna w tym roku. Zaczynam wcześniej, bo mam troszkę kartek do wykonania, a w tym roku będą to karteczki zamówione w KOKARDCE. Jest w czym wybierać, dla każdego coś ładnego.
Zestaw zawiera:
- podmalowaną kartkę
- kanwę 14ct , muliny DMC
- schemat graficzny i igłę
- kopertę
wszystko co jest potrzebne do wykonania kartki.Hafcik bardzo przyjemnie się krzyżykuje, a wzór jest bardzo czytelny, zostało też sporo muliny, pewnie starczy na jeszcze jedną karteczkę.
Teraz się będę czepiać:Moje wrażenia są takie same jak PIEGUCHY,  to dzięki niej straciłam tyle pieniążków na zakupy:)
Chcąc dopasować hafcik do kartki trzeba się troszkę nagimnastykować. Dobrze, że miejsce na haft jest troszkę mniejsze niż sam hafcik, jakieś dwa krzyżyki, dzięki temu udało mi się karteczkę dopasować. Na dole kartki jest płomień od świeczki i to jest newralgiczny punkt, na górze trzeba dopasować zawieszkę do bombki. Chcąc dopasować płomień  to zawieszka na górze jest przesunięta, jednak jak schowałam jedną linię krzyżyków na dole, to płomień powiedzmy, że się dopasował.
Brakuje również jakieś 0,5 cm tej kartki z tyłu,  PIEGUCHA  zrobiła ładne zdjęcie bo mi wychodziło zamazane. I jeszcze jedno, chciałabym aby były podane numery mulin, jakbym chciała kiedyś jeszcze raz zrobić taką karteczkę. To zawsze mnie najbardziej denerwuje.
Podsumowując, WARTO KUPIĆ TAKI ZESTAW, bo efekt końcowy jest dla mnie zachwycający, aaa i mężowi się spodobało, a to jest wybredny gatunek:) Cena zestawu 12,90 zł.


8 komentarzy:

 1. Fajnie Ci wyszlo, choc nie spodziewalam sie, ze wzor az tak pomiszany, ze trezba sie gimnastykowac z gora i dolem:(

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładna karteczka, fajnie się komponuje wzór z podmalowanym kartonikiem, choć jak piszesz i widać na fotkach nie było łatwo zgrać wszystko razem. Efekt końcowy bez zarzutu :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczna, bardzo fajnie haft się komponuje z tą podmalowaną kartką...

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna bombka! zachwyca mnie ten haft.Przepiękność! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna bombeczka. Też wpadło mi w oko więcej świątecznych kartek od Kokardki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ślicznie Ci wyszło, i kuszą mnie te kartki coraz bardziej.

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajna karteczka, ale te niedoskonałości producenta nie są fajne :/

  OdpowiedzUsuń