wtorek, 13 maja 2014

PAPUGOWANIA czas zacząć!

Kiedy zobaczyłam te papugi na blogu ZIMNEJ od razu zapragnęłam je mieć, więc razem z dziewczynami wyszywamy. Ja na szarym końcu, ale nadrabiam, nadrabiam:) Nic innego nie mam na tamborku tylko gonię dziewczyny i dziś już zaczynam drugą papugę! Hafcik kolorowy i bardzo przyjemnie się wyszywa, więc z przyjemnością wyczekuję chwili kiedy usiądę  przy tamborku!

ALLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEE NAJWAAAAAAŻŻŻŻNIEJSZE!!!!!!!!!
MÓJ SYNEK DZISIAJ OBCHODZI 2 URODZINY!!


Kilka słów o moim synku, nie zapeszając, mam najgrzeczniejsze dziecko na świeci, oczywiście to po mamusi:) Grzecznie chodzi do żłobka, jeszcze ani razu nie płakał, tzn. płakał, ale dlatego, że nie chciał iść do domu:), jest zły jak przychodzimy po niego, bo chce się jeszcze bawić. Jak przychodzi sobota to buty nam do łóżka przynosi aby go zawieść do żłobka, jakiś fenomen, panie w żłobku go tylko chwalą. Wiadomo jak to dziecko ma gorsze dni i humorki, ale z ręką na sercu, to jest mój mały aniołek!!!!! Wkurza mnie tylko, że ten czas tak szybko leci i na nic nie ma czasu, a mój malutki szkrab zaraz będzie dużym chłopcem!
STO LAT KOCHANIE:) i dużo zdrówka!

6 komentarzy:

 1. Dużo uśmiechów i wszystkiego co najlepsze :)Tylko zazdrościć Mój 3-latek nie jest takim aniołkiem ale kocham go całym sercem i też myślę o ty, że to są najpiękniejsze chwile zanim stanie się dorosły :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie zgadzam się z Twoją opinią, że jesteś na końcu! Ten zaszczytny tytuł mam ja z racji braku kanwy :) Świetny ptaszorek, cieszę oczy, bo na swojego muszę jeszcze zaczekać ;)

  Sto lat :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Papużka jest super, całusy dla synka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana! Nie robimy wyscigow! :) Ptasior wyglada uroczo! :) :) Sto latek dla Malucha! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. uściski cmokaśne dla uroczego Malucha!

  OdpowiedzUsuń
 6. już drugie?? ale czas zasuwa :) serdeczne życzenia - zdrowia, szczęścia, pomyślności dla Młodego :)

  OdpowiedzUsuń