poniedziałek, 18 kwietnia 2011

Wygrane Candy u Mysi i wymianka wielkanocna!!!

W poprzednim tygodniu wygrałam Candy u MYSI, marzenia się spełniaja, od dawna moim małym marzeniem było posiadanie właśnie choć jednej takiej gazetki. Szczerze mowiąc ich cena mnie bardzo odstrasza i nie mogę sobie pozwolic na taki zakup. Krzyczałam z radosci jak odebrałam emaila i zobaczyłam wiadomość od Mysi, że właśnie ta gazetka będzie moja:))))) Maż aż się wsytraszył, bo myślal, że cos się stało:))) Jak pojechałam odebrać paczuszkę to w samochodzie musiałam ja rozpakować i facet obok mnie zaparkował i dziwnie się patrzył jak w szale próbuję sie do niej dobrac, a było ciężko:)) Wy też tak macie, że szybko chcecie zobaczyć co jest w środku, czy tylko ja jestem dziwna:)))??? Oto te cudne cukiereczki:

(zdjęcie zapożyczone z bloga MYSI )
Teraz czas na wymiankę wielkanocną, paczuszka również dotarła do mnie w poprzednim tygodniu, same cuda przygotowała dla mnie MAJA !! Zdjęcie otrzymałam dzięki uprzejmości Maji, bo nie zdążyłam całej paczuszki sfotografować:))) Zobaczcie same, jakie cudeńka są w moim posiadaniu:))

Zdjęcie może troszke nie wyraźne, ale są dwie wydmuszki, jedna zrobiona techniką decaupage- ŚLICZNA, już stoi przy telewizorze, druga do wykorzystania, dużo serwetek, piękna karteczka, małe przydasie i coś do wypicia:)) DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERUSZKA:))))

5 komentarzy:

 1. Niech Ci ta gazetka posłuży do wykonania wielu fajnych hafcików ;o)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wygranej u Mysi! Każdy chciałby upolować takie candy! Czekam na jakiś hafcik z tej gazetki w Twoim wykonaniu! Ja też w dzikim szale rozrywam przychodzące do mnie paczuszki, więc nie jesteś osamotniona:)))) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. gratuluję wygranej :-)
  i zazdraszczam bo ja też miałam chrapkę na tą gazetkę :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. haha, tez zawsze z niecierpliwością rozrywam paczuszki :D

  OdpowiedzUsuń