SAL WIOSENNO-LETNI

Jak zwykle opóźniona, ale to chyba ostatnio stało się normą. Na dzień dzisiejszy mamy kilka hafcików, ja przyznam się, że zaczęłam, ale nie skończyłam pierwszego, oczywiście to nadrobię, obiecuję.
Dziękuję, że tak wiele osób się zapisało, bałam się czy ktoś wogle  będzie chciał ze mną wyszywać, a tutaj tyle miłych osób do mnie zawitało:)

1. Ann Margaret
1.
2.
3.
4.

5.
6.

7. 


2. Julita K
1.
 2.
3.

4.
5.

3.Wioleta
1.

4. Anek 73
1.
2.

5.Magda ( przepraszam Cię, umknał mi Twój email)
1.
 2.
 3.

 4.

6. Sylwia
1.
2.
7. Magdus
1.


1.
 2.
3.

4.
Oto efekt końcowy:
 9. ANULA - PIERWSZY CAŁY OBRAZEK- prezentuje się pięknie, może doda nam skrzydeł:)
10. MÓJ- renataa25
1.
 2.
 3.

 4.
5. 
6.
 7. 
8. 
Cały hafcik Na dzień dzisiejszy tylko trzy wytrwałe dziewczynki wysłały do mnie zdjęcia swoich prac, czekam na kolejne zdjęcia, oczywiście to jest przyjemna zabawa i proszę się nie przejmować terminami, choć chciałabym aby na koniec zabawy wszystkie dziewczyny pochwaliły się zakończonym haftem:)

Teraz prośba o pomoc, nie wiem jak dodać pod tytułem bloga taki pasek gdzie jest strona główna i gdzie mogłabym dodać zakładkę z salem, tak jak jest na innych blogach i aby po naciśnięciu zakładki SAL przekierowywało od razu do postów tylko z salem. Mam nadzieję, że ktoś zrozumie o co mi chodzi:)

5.12.2014- Proszę o przesyłanie na email swoich hafcików, łatwiej mi jest je tam zapisywać niż szukac po blogach zdjęć oraz napisanie który to hafcik z kolei, bardzo ułatwi mi to pracę. Dziękuję za kolejne hafty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz